Koniec programu „Polskie biesiady” w TVP! To ogromny cios dla Anny Popek

Anna Popek traci swój program telewizyjny, co wywołuje u niej uczucie pokrzywdzenia i rozczarowania. To dla niej kolejny zawodowy kryzys, który nieoczekiwanie nadszedł po nadziei na renesans w roku 2023. Popek jest znana ze swojej długiej kariery w telewizji publicznej. Ostatnie wydarzenia związane z odejściem z programu „Polskie biesiady” tylko pogłębiły jej frustrację.

Dziennikarka, która przez lata prowadziła programy w różnych stacjach telewizyjnych, wróciła wiosną tego roku do „Pytania na śniadanie” na antenie TVP2 po siedmiu latach. W międzyczasie pracowała głównie w TVP Polonia i TVP Info. Angażowała się również w prowadzenie imprez politycznych, takich jak konwencje Partii Republikańskiej.

Pomimo swojego zaangażowania w pracę dla TVP, Anna Popek nie zawsze czuła się należycie doceniana. W czerwcu br. ujawniono maile, które sugerowały, że próbowała ona uzyskać wsparcie u prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Jej celem była kontynuacja kariery medialnej. W jednym z listów z marca 2020 r. wyraziła chęć pracy w mediach narodowych i podkreśliła, że wiele programów, które prowadziła w TVP, zostało zdjętych.

Teraz okazuje się, że TVP zdecydowała o zdjęciu programu „Polskie biesiady”, który był współgospodarzony przez Annę Popek od czerwca. Miejsce tego show zajmą „Rytmy Dwójki” z Sandrą Kubicką i Izabellą Krzan. Decyzja ta wywołała u Popek rozczarowanie, zwłaszcza że lubiła ten format i bardzo chciała kontynuować program jesienią.

Anna Popek jest znana jako osoba, która uwielbia pracować w telewizji i nie chce tracić okazji do prowadzenia różnych programów. Jej fani nadal będą mogli ją oglądać w innych programach TVP, takich jak „Pytanie na śniadanie” czy „Wstaje dzień”. Jednak odejście z „Polskich biesiad” wydaje się być dla niej dotkliwym ciosem.

Przyszłość Popek w telewizji pozostaje niepewna, zwłaszcza że nie wiadomo, jak zmieni się krajobraz medialny po nadchodzących wyborach. Dla jej licznych fanów pozostaje nadzieja, że wkrótce znów będzie miała okazję pojawić się na ekranie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zobacz także: Pomorskie: dopuścili się kazirodztwa i zabili trójkę noworodków

Komentarze