To mogło potoczyć się zupełnie inaczej! Agnieszka Woźniak-Starak:“Nikt mnie nigdy nie słuchał”

Znana dziennikarka ma za sobą bardzo trudny czas. Przypomnijmy, że w sierpniu ubiegłego roku zginął jej ukochany mąż. Woźniak-Starak do tej pory nie pogodziła się z tragedią jaka ją spotkała, jednak powoli próbuje wrócić do show biznesu. Jak wyglądała praca Agnieszki Woźniak-Starak przed okropną tragedią.

Okrutne sierpniowe wydarzenia z pewnością na długo pozostaną w pamięci całej Polski. W sercu Agnieszki zapewne zostaną na zawsze. bez wątpienia ból jaki odczuwa znana prezenterka po stracie ukochanego męża jest nie do opisania. Dziennikarka nie raz udowodniła jak silną jest kobietą. Nic więc dziwnego, że i w tej, jakże trudnej sytuacji, stara się normalnie zachowywać.

Życie Agnieszki Woźniak-Starak zmieniło się o 180 stopni. Celebrytka z pewnością już nigdy nie zapomni o tych tragicznych wydarzeniach. Mimo, że stara się robić wszystko co w jej mocy, by uporać się z trudnymi chwilami, możemy się tylko domyślać, jak bardzo jest jej ciężko.

Agnieszka by podnieść swych wiernych fanów na duchu, postanowiliśmy przypomnieć im, jak tryskająca energią i uśmiechem Aga zawsze była. Koniecznie obejrzyjcie materiał nagrany podczas jednego z sezonów „Azji Express”.

https://www.youtube.com/watch?v=OGv2OxvD5k8&feature=youtu.be

Komentarze