TO nagle stało się na konferencji Fame MMA 5!

FAME MMA to „największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów”. Impreza cieszy się w Polsce ogromną popularnością i zainteresowaniem Internautów.

Wspomniani  wcześniej youtuberzy, celebryci walczą ze sobą na ringu. Nazwa wydarzenia sugeruje, że mają być pojedynki mieszanych sztuk walki – niestety, angażowane do pojedynków osoby mają niewiele wspólnego ze sportem. Dotychczas w pojedynkach FAME MMA brali udział następujący „zawodnicy”: Ewelina „Ewelona” Kubiak, Daniel „Magical” Zwierzyński, Amadeusz „Ferrari” Roślik, Marta „Linkimaster” Linkiewicz, ” Piotr „Bonus BGC” Witczak, Emeralda Godlewska i inni.

Kolejna, piąta już edycja Fame MMA  odbędzie się już 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Jednym z pojedynków będzie walka jednej ze słynnych sióstr – Esmeraldy Godlewskiej z Eweliną „Eweloną” Kubiak – uczestniczki programu Warsaw Shore. Podczas wydarzenia Bonus BGC zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Zobacz również: Dziennikarka brała udział w programie na żywo! Wtedy stało się TO!

W trakcie ostatniej konferencji prasowej doszło do niecodziennego zdarzenia. Godlewska otrzymała od jednej z widzek… kukurydzę. Dlaczego? Odpowiedź w załączonym przez nas nagraniu. Musicie to zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=sFrdcXQy0Hs&app=desktop

Zdjęcie: youtube

 

Komentarze