TO zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej PODBIJA internet! Widać na nim…

WIKTORIA GĄSIEWSKA spotkała swoją idolkę! Hollywood Dream ich zdjęcie podbija polski internet…

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na premierę filmu „Czarownica 2” w Londynie. Na czerwonym dywanie miała okazje spotkać światowego formatu gwiazdy, a z jedną z nich zrobiła sobie nawet zdjęcie. Kto okazał się idolką Wiktorii?

Wiktoria Gąsiewska, to jedna z najpopularniejszych, młodych aktorek. Choć z dużym ekranem związana jest od dzieciństwa, to dopiero rola w serialu Rodzinka.pl przyniosła jej popularność wśród polskich fanów.

Aktorka ma jednak większy apetyt. Marzy jej się światowa kariera. Mimo, iż nie udało jej się wystąpić w zagranicznej  produkcji, może wkrótce się to zmieni. Gwiazda obecnie przebywa w Londynie, skąd regularnie udostępnia posty.

Czy podróż ma charakter służbowy? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że aktorka, w towarzystwie swojego brata Mateusza wybrała się na premierę filmu „Czarownica 2”. Tego samego dnia na premierze pojawiły się odtwórczynie głównych ról Angelina Jolie i Elle Fanning, które reklamowały film.
Gąsiewska mogła nie tylko podziwiać bardziej doświadczone aktorki, ale także pozowała do fotografii z jedną z nich. Polska gwiazda poprosiła o wspólną fotkę Fanning i kiedy otrzymała zgodę, fotografię wprost z czerwonego dywanu udostępniła na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że obie aktorki zaszalały ze stylizacjami. Gąsiewska zdecydowała się na welurową, różową suknię do ziemi, stworzoną przez Violę Piekut. Kreacja ta zwężana była w pasie, dzięki czemu podkreślała jej zgrabną, młodą sylwetkę. Gwiazda postawiła na wyprostowane włosy i makijaż, w którym główną rolę odgrywała wyrazista, bordowa szminka.


Wyglądała bosko, niczym hollywoodzka gwiazda, dzięki czemu doskonale prezentowała się u boku znanej Fanning. Aktorka z kolei ubrała się w kreację z gorsetem, zakończoną tiulem. Cała stylizacje ukoronowała delikatną fryzurą. Postawiła spięte włosy, co zdecydowanie było dobrym wyborem, ponieważ odsłaniały elementy dekoracyjne kreacji.

Komentarze