TOMASZ LIS pokazał zdjęcie ze SZPITALA. Jeden szczegół ZDRADZA WSZYSTKO

Tomasz Lis niedawno opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala. Znany dziennikarz postanowił złożyć wszystkim niezwykłe życzenia świąteczne. Słowa gwiazdy chwytają za serce.

10 grudnia Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie. Przyczyna złego stanu zdrowia dziennikarza nie została ujawniona, wiadomo jednak, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. Mężczyzna nie traci nadziei, jest „totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności”. Dziś o poranku dziennikarz opublikował na Twitterze zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a w opisie dodał osobiste życzenia. 

Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc pod pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/lis_tomasz/status/1208623276337053697?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1208623276337053697&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Flis-pokazal-zdjecie-ze-szpitala-poruszajace-slowa-aa-focM-K1Xz-ypqg.html

Na zdjęciu widać prawie całą twarz dziennikarza. Niepokojące jest to, że pod lewym kącikiem ust widoczne są drobne zadrapania i ranki.

Stan zdrowia Tomasza Lisa

Wszystko wskazuje na to, że kryzys zdrowotny został już zażegnany. Pojawiały się informacje, że Tomasz Lis 19 grudnia opuścił szpital w Olsztynie. Dziennikarz sam ujawnił na Twitterze, że już wrócił do domu. Możliwe, że zdjęcie z niedzielnego poranka jest tylko przykrym wspomnieniem z pobytu w placówce.

Komentarze