Tragedia Halinki ze „Świata według Kiepskoch”! Wszystko przez koronawirusa

Trudna sytuacja gwiazdy „Świata Według Kiepskich”. Koronawirus zmienił jej życie nie do poznania.

Marzena Kipiel-Sztuka juz w listopadzie mówiła na temat swoich problemów finansowych. Restrykcje związane z pandemią koronawirusa dotknęły m.in. teatry, które zostały zamknięte. Gwiazda serialu „Świat Według Kiepskich” martwi się o swój stan posiadania. Jak powiedziała, czas świąt będzie dla niej wyjątkowo trudny.

Marzena Kipiel-Sztuka ma spore kłopoty finansowe.

Aktorka znana z hitowego serialu na Polsacie przeżywa spory kryzys. Wszystko przez brak pieniędzy spowodowany zamkniętymi teatrami. Gwiazda od jakiegoś czasu nie zarabia. Marzena Kipiel-Sztuka o swoich problemach mówiła na łamach magazynu „Twoje Imperium”.  Wskazywała wówczas, że w grudniu może już nie mieć za co żyć. -Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą . – dodała gwiazda.

Teraz w rozmowie z „Faktem” zaznaczyła, że niecierpliwie oczekuje powrotu na plan zdjęciowy „Świata według Kiepskich”. Póki co musi zapożyczać się u swoich znajomych.

Całe życie stroniłam od pożyczania. Boję się kredytów i chwilówek, bo można nieźle się zapętlić i narobić sobie długów, a odsetki same się przecież nie spłacą. Niejedna osoba przez takie historie zepsuła sobie życie. Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy mam nadzieję mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze – wyznała gwiazda.

Komentarze