Tragiczny WYPADEK króla disco polo! Sylwestrowy koncert został ODWOŁANY!

Wstrząsający wypadek króla disco polo! Artysta miał zabawiać się i fanów na Sylwestrze, teraz walczył o życie.

Disco polo aktualnie jest numerem jeden w naszym kraju. Coraz częściej ludzie przyznają się do słuchania tego gatunku. Od kilku lat sukcesywnie powstają nowe rozgłośnie radiowe gdzie możemy słuchać tylko disco polo. Co więcej najlepiej sprzedającymi się płytami w Polsce są albumy zespołu Akcent Zenka Martyniuka. Od wielu lat Polacy chętnie wybierają tę muzykę.

Niestety dotarły do nas okropne informacje. Z relacji świadków wynika, iż artysta muzyki disco polo uległ poważnemu wypadkowi. Ponoć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Gwiazdor został niezwłocznie przetransportowany do szpitala. Spośród wszystkich uczestników wypadku, to właśnie on ucierpiał najmocniej. Chodzi o lubianego lidera zespołu disco polo Diwers Dance. Artur Tarczyński siedział z tyłu i nie zdawał sobie sprawy z nadchodzącego co może się wydarzyć. Nagle na drogę wtargnęła sarna i doszło do ostrego hamowania. Sytuacja wyglądała tragicznie.

Jednakże to nie zwierzę było odpowiedzialne za tę makabrę. Za autem zespołu jechało jeszcze kilkanaście innych pojazdów. Jedno z aut wylądowało w rowie. Z kolei inne miało zmiażdżony przód. 

Na szczęście stan zdrowia Tarczyńskiego jest stabilny i nic nie zagraża jego życiu. Niestety w wyniku wypadku złamał nos, wybił obojczyk oraz doznał wstrząśnienia mózgu.

U reszty zespołu skończyło się jedynie na siniakach. Mimo to muzycy będą musieli zawiesić na jakiś czas działalność ze względu na rekonwalescencję lidera Diwers Dance. Menadżerka poinformowała, iż koncert sylwestrowy został odwołany.

Artysta musi pozostać kilka dni na obserwacji w szpitalu i czeka go rekonwalescencja więc Sylwestrowe koncerty zostały odwołane za co managerka zespołu bardzo przeprasza organizatorów imprez. My życzymy Arturowi szybkiego powrotu do zdrowia i do swoich ukochany fanów – możemy przeczytać na fanpage Disco Polo Life.

 

Komentarze