Tragiczny WYPADEK syna króla Disco-Polo!

Dramatyczny wypadek syna króla disco polo! Gwiazdor błaga o pomoc!

Zdecydowanie jeden z najgorszych momentów w historii swojej kariery i życia przeżywa gwiazda polskiej sceny disco polo. Gwiazdor błaga o pomoc dla swojego syna. Fani nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło. To niestety nie pomyłka. Makabryczny wypadek spotkał syna króla sceny disco polo.

Polacy muzykę disco polo pokochali od lat 90. Wówczas swoją karierę zaczynali Zenek Martyniuk z hitami takimi jak „Życie to są chwile”, „Żółta plaża” czy „Nie żal tej miłości” oraz np. Marcin Miller z zespołem Boys. Kto nie zna piosenki „Jesteś szalona”. Niestety fani muzyki disco polo pogrążyli się w smutku. Okazało się, że tragicznemu wypadkowi uległ syn…

„25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń.” – napisał gwiazdor muzyki disco polo Paweł Kucharski.

Paweł Kucharski jest liderem zespołu Top One. Wraz z rodziną w maju 2019 roku przeżył ogromny dramat. Jego syn Rafał miał bardzo poważny wypadek jadąc na motocyklu. Policja ustaliła, że syn gwiazdora dosłownie wbił się w auto jadące na przeciwnym pasie ruchu. Karetka błyskawicznie zabrała go do szpitala. Tam przeszedł operację.

„BŁAGAM WAS O POMOC DLA MOJEGO SYNA !!! 25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tą chwilę wg. lekarzy jest określany, jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne.” – pisał gwiazdor disco polo.

https://youtu.be/2liSjKEr6fg

Komentarze