Trzaskowski przebija PiS! 10 tys. złotych dla rodziny! Wystarczy, że…

Wybory prezydenckie 2020. Kampania wyborcza w pełni. Rafał Trzaskowski prezentuje program wyborczy.

Wybory prezydenckie 2020. Dziś zaprezentowano szczegóły kolejnej debaty kandydatów, która odbędzie się w Telewizji Polskiej. Jak wiadomo kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski zebrał aż milion sześćset tysięcy podpisów poparcia pod swoją kandydaturą. Podpisy zostały już dostarczone Państwowej Komisji Wyborczej.

Rafał Trzaskowski przed siedzibą PKW przekazał wiadomość o finale zbiórki podpisów. – Mamy już  dziś 1,6 mln – powiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej. Następnie Trzaskowski podczas wizyty w Pabianicach prezentował swój program wyborczy. 

Prezydent Warszawy w Pabianicach przedstawił poszczególne punkty swojego programu. Jeden z nich dotyczy wsparcia rodziny i równych szans na rynku pracy. Mowa jest także o „inwestycjach za rogiem”. Rafał Trzaskowski zapowiedział 10 tysięcy złotych dla każdej rodziny, która…

–  Każda rodzina, która podejmie wysiłek walki o czyste powietrze, może liczyć na dotację 10 tys. zł – powiedział Trzaskowski.

-Ten pomysł to szansa na „przekupienie” części wyborców PiS, którym zależy tylko na programach socjalnych. Niestety takie postulaty mogą niekoniecznie przypaść do gustu żelaznemu elektoratowi PO – ocenia analityk.

-To, co nas napędza, to okrzyk, który słyszę w calym kraju: „mamy dość” – mówił podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi Rafał Trzaskowski. 


Z kolei zdaniem wiceministra obrony Marcina Ociepy poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej z dnia na dzień słabnie.

-Trzaskowski ma teraz podobne poparcie jak miała na początku Kidawa-Błońska.  Nie mogę doczekać się kolejnych dni kampanii, bo z każdym dniem wydaje się, że on słabnie – mówił Ociepa.

Fot. Instagram Rafał Trzaskowski

 

 

Komentarze