Trzeci ślub Roberta Korzeniowskiego! Wraz z Justyną planuje niesamowitą podróż poślubną

Robert Korzeniowski nie spędził zbyt dużo czasu jako singiel. Kilka miesięcy po rozwodzie z drugą żoną odbył się jego kolejny ślub. 

Tym razem na swoją towarzyszkę życia wybrał Justynę Sobalę. Wielokrotny mistrz olimpijski ma już na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Najpierw był przez dziewięć lat z Agnieszką Korzeniowską, następnie przez siedem lat z Magdą Kłys. Lecz wystarczyło trochę więcej niż pół roku, aby chodziarz znów stanął na ślubnym kobiercu. Korzeniowski ożenił się ze swoją menadżerką oraz kierowniczką klubu lekkoatletycznego RK Athletics. Mają zatem wiele wspólnego. Czy to wystarczy, aby mogli przeżyć ze sobą całe życie? Zdania internautów są podzielone.

W listopadowe, sobotnie popołudnie narzeczeni powiedzieli sobie „tak”. Na miejsce ceremonii wybrali Hotel Raffles Europejski. Natomiast sama uroczystość nie była zbyt huczna, pojawiło się około pięćdziesięciu osób. Podobno sportowiec wyznał, że ani on, ani Justyna nie stresowali się tym dniem, gdyż zaczęli dzień od treningu. Robert wybrał klasyczny garnitur i muchę w kolorach czarnym i białym, natomiast jego żona wyglądała olśniewająco. Miała na sobie elegancką, a zarazem ciekawie skrojoną suknię w kolorze różu. 

Państwo Korzeniowscy nie wybierają się jednak w typową podróż poślubną. Sami przyznają, że często zdarza im się wyjeżdżać, dlatego nie planują niczego szczególnego. Mają jednak inny plan: w pierwszej kolejności wezmą udział w Biegu Niepodległości. Razem z nimi pojawią się tam niektórzy goście weselni.

 

Komentarze