Trzy miesiące temu urodziła dziecko! Pokazała jak teraz wygląda jej brzuch…

Agnieszka Kaczorowska-Pela to polska tancerka, choreografka, aktorka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich z 2010. Od wielu lat wciela się w postać serialowej Bożenki w serialu „Klan”. Uczęszczała do 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie. Prywatnie jest żoną tancerza i choreografa Macieja Peli. Para pobrała się 7 września 2018 roku. Trzy miesiące temu Agnieszka urodziła swoją pierwszą córeczkę Emilię.

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli oraz jej męża Macieja Peli przyszła na świat 26 lipca 2019 roku. Mija dokładnie trzy miesiące, od kiedy Agnieszka została mamą. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie Kaczorowska pokazała jak wygląda jej brzuch po ciąży. Okazuje się, że aktorka i tancerka szybko wróciła do dawnej formy i wygląda niesamowicie!
Agnieszka podzieliła się z fankami swoimi przemyśleniami i podkreśliła, że jej szybki powrót do formy to zasługa wielu lat treningów. Dodała również, że kobiety nie powinny się porównywać, ponieważ każda z nich jest inna i wyjątkowa!
Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami… – zaczęła swój wpis Kaczorowska. 
❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.
❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni…No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje, ale nad tym się popracuje…tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć…Przyjdzie na to odpowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem można zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.
❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.
❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka… No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.
❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.
❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy..  I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA.
Zgadzacie się z opinią Agnieszki? 
Źródło, zdjęcia: Instagram Agi Kaczorowskiej

Komentarze