Trzymała 12-letnią córkę w oborze ze zwierzętami! Dziecko było wykorzystywane…

Trzymała 12-letnią córkę w oborze ze zwierzętami! Niejednokrotnie dziecko było wykorzystywane przez okolicznych pijaków, w zamian za butelkę wódki. Ta przerażająca historia miała miejsce w Rosji.

12-latka z Rosji trafiła pod opiekę lekarzy po tym, jak przez wiele lat była przez swoją matkę więziona w klatce, a latem trzymana w oborze z innymi zwierzętami. Według relacji lekarzy, dziecko nie potrafi mówić, nie radzi sobie również z poruszaniem się na dwóch nogach. Matka dziewczynki regularnie oddawała ją także okolicznym pedofilom, otrzymując w zamian m.in. butelkę mocnego alkoholu.

Pisząc dla was takie newsy często czujemy bezradność i brak wiary w drugiego człowieka. Zastanawiamy się, jak można być tak podłym i nieludzkim, by traktować w ten sposób własne dziecko. Ta niewinna 12-letnia dziewczynka z pewnością nikomu nie zawiniła, a mimo to, była poniżana i wykorzystywana seksualnie. Jesteśmy zdruzgotani tą smutną informacją.

Zobacz też: Bonus BGC NAPRAWDĘ powiedział to Najmanowi! Wideo

Ta przerażająca historia rozgrywała się w mieście Orjol (ros. Orzeł) w zachodniej Rosji. Pewnego dnia 12-latce udało się uciec z posesji wyrodnej matki. Dziecko udało się w stronę drogi szybkiego ruchu. Jak wynika z relacji świadków, 12-latka nie poruszała się na dwóch nogach, a na czworakach. Wyglądała jak przerażone, bezbronne zwierzę, które nie potrafi mówić. Dziecko posługiwało się językiem podobnym do odgłosów zwierząt. Dziewczynka trafiła pod opiekę lekarzy.

Funkcjonariusze policji zatrzymali już matkę 12-latki. Kobieta wypiera się wszystkiego i uważa, że nigdy nie więziła dziecka.

 

Komentarze