Tym razem Janda PRZEGIĘŁA! Porównała mnóstwo Polaków do… PROSTYTUTEK!

Krystyna Janda ostatnimi czasy jest znana nie tylko z dorobku artystycznego, ale też z niechęci do partii rządzącej. Tym razem aktorkę poniosły emocje…

Janda bardzo angażowała się w antyrządowe polemiki i za wszelką cenę pragnęła zmiany w tym zakresie. W związku z powyższym wzywała innych, aby przyczynili się do rewolucji w polskim rządzie, zaś potępiała tych, którzy do wyborów się nie kwapili. Teraz, gdy wiadomo, że PiS pozostanie na swojej pozycji aktorka nie kryje oburzenia. Swoimi spostrzeżeniami postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Słowa, w których skomentowała sytuację są bardzo mocne i wywołały olbrzymi skandal. Oczywiście artystka dość szybko usunęła wszystkie posty, jednak, jak wiadomo, w sieci nic nie ginie. 

Treść jednego z obraźliwych wpisów brzmiała następująco:

Na PiS głosowało 8 milionów ludzi. Po tym jak PiS rozdał 100 miliardów złotych socjału w postaci różnych plusów, czyli jeden głos kosztował 12500 złotych. PiS rządził 1428 dni, czyli za jedną dobę PiS zapłacił 8 zł 75 gr. swojemu wyborcy. Firma Sedlak&Sedlak podaje, że za noc z prostytutką w Warszawie trzeba zapłacić średnio 2256 zł.”

Autorem grafiki zawierającej te słowa jest niejaki „Obywatel D.C”. Według znanego portalu plotkarskiego jego poglądy pokrywają się z poglądami Korwina, stąd też rodzi się pytanie: czy gwiazda takiego formatu jak Janda inspiruje się właśnie takimi ludźmi?

Dla wielu osób Krystyna Janda w tym momencie przestaje być wzorem kobiecości i klasy. Trudno się było spodziewać takich wulgarnych porównań po tak eleganckiej damie…

 

Komentarze