Uczestniczka „Projekt Lady” ZREZYGNOWAŁA z opieki nad córką! „Podjęłam najlepszą decyzję…”

Karolina Plachimowicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Projekt Lady”. 

Dziewczyna urzekła mnóstwo widzów swoją nietuzinkową osobowością. Jednak po zakończeniu swojej przygody w programie poszła w nieco innym kierunku, niż radziły jej mentorki. Początkowo trudno było ją rozpoznać ze względu na metamorfozę, jaką przeszła. Zafundowała sobie operację plastyczną, dzięki której zmieniły się rysy jej twarzy. W social mediach można sprawdzić co u niej słychać i przy okazji zobaczyć zdjęcia jej córki. Jednak teraz wokół małej Joleen zrobiło się spore zamieszanie, gdyż okazało się, że mama miała ją oddać. Maleństwo trafiło do swojego ojca. Karolina zaś wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała o całej sytuacji. 

„Kochani z powodu tego, że się interesujecie bardzo, to tak, moje dziecko oficjalnie mieszka teraz u Taty. Nie jest to żadna decyzja podjęta przez sąd, tylko decyzja, którą podjęłam ja. Wiem, że przy nim będzie mu lepiej i z racji tego została tak drastyczna decyzja przeze mnie podjęta. Możecie mnie osądzać, ale podjęłam najlepszą decyzję dla mojej córki. Muszę myśleć o przyszłości dziecka” – tłumaczyła Plachimowicz. 

Ponadto Karolina poinformowała, iż zdaje sobie sprawę z tego, że ojciec dziecka nie jest idealny. Niestety, nie ma innego wyjścia. Jako jeden z powodów podała fakt, że problemem jest rzekomy brak pieniędzy na godne utrzymanie Joleen. 

Fani Karoliny trzymają kciuki za nią i córeczkę. Mają też nadzieję, że wszystko się szczęśliwie zakończy. 

 

Komentarze