Uczestniczka „Rolnik szuka żony” bierze ślub… Z KOBIETĄ!

„Rolnik szuka żony” to jedna z najbardziej popularnych produkcji Telewizji Polskiej. Już od pięciu lat możemy towarzyszyć bohaterom serialu podczas poszukiwań drugiej połówki.

Choć za nami już kilka edycji tego reality show, to zainteresowanie najpopularniejszymi uczestnikami nie spada. Tabloidy na bieżąco informują o ślubach, rozstaniach, narodzinach dzieci… Jednak nie tak często słyszymy o dalszych losach tych osób, których ostatecznie nie wybrali rolnicy. Mimo to niemały szum wybuchł koło Krystyny, którą mieliśmy okazję zobaczyć w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. Kobieta starała się wówczas o względy Roberta. Ten jednak zdecydował się na życie z Agnieszką. Krysia widocznie się tym nie przejęła, bo przygotowuje się już do ślubu. 

Wbrew wcześniejszym założeniom Krystyna nie poślubi rolnika, lecz kobietę. Już od pewnego czasu było wiadomo, że kobieta żyje w homoseksualnym związku – publikowała zdjęcia z wybranką na Instagramie. 

Prawda o ślubie wyszła na jaw w momencie, w którym wrzuciła do internetu zdjęcie swojej obrączki ślubnej. Na palcu Krystyny widnieje prosty pierścionek, post jest opatrzony również hashtagami świadczącymi o małżeństwie jednopłciowym. Nie wiemy jednak, kiedy i gdzie odbędzie się ślub. Wiadomo, że uroczystość raczej odbędzie się poza granicami Polski – u nas małżeństwa osób tej samej płci nadal nie zostały zalegalizowane. 

Jeszcze w programie Krystyna zapewniała, że w Polsce chce znaleźć kogoś, z kim założy rodzinę. Wygląda na to, że wreszcie jej się to udało.

Komentarze