Ukraińcy POCZĘSTOWALI ŻOŁNIERZY BUŁKAMI. Dwóch ROSJAN ZMARŁO! 28 w szpitalu!

Ukraińcy walczą z rosyjskimi żołnierzami wszelkimi dostępnymi sposobami. Mieszkańcy Izium posunęli się do podstępu. Podali żołnierzom Putina zatrute bułki.

Bułki dla Rosjan

Żołnierzom rosyjskim brakuje nie tylko morale wojskowego, ale też żywności czy paliwa. Z głodu kradną kury, kaczki czy okradają sklepy z produktów żywnościowych. Wygłodzeni rosyjscy żołnierze dali się skusić Ukraińcom z rejonu iziumskiego w obwodzie charkowskim. Jak donosi ukraiński wywiad mieszkańcy upiekli dla wygłodniałych wojaków bułki. Jednak wcześniej dodali do nich truciznę. W wyniku poczęstunku dwóch żołnierzy Putina zmarło, a 28 trafiło na oddział intensywnej terapii miejscowego szpitala. Ukraiński wywiad napisał w komunikacie:

Ukraińcy opierają się okupantowi wszelkimi dostępnymi sposobami

Zatruli się alkoholem

Ukraiński wywiad informuje, że około 500 żołnierzy z tej dywizji zatruło się alkoholem. Wypili „alkohol nieznanego pochodzenia”. Ukraiński wywiad wojskowy podał:

Dowództwo rosyjskie przypisuje te przypadki tzw. „stratom poza walką”.

W połowie marca informowaliśmy też o starszej kobiecie z Ukrainy, która poczęstowała głodnych rosyjskich żołnierzy pasztecikami. Jak się okazało były one naszpikowane truciznę. Po zjedzeniu posiłku 8 żołnierzy zmarło i jak to powiedział podsłuchany rosyjski żołnierz; ‚pojechało do domu w cynkowych trumnach’.

Źródło; Fakt

Zdjęcie; Pexels

 

 

Komentarze