Umierająca młoda matka błaga Internautów o pomoc! Jej film poruszył Ewę Chodakowską

Nigdy nie myślałam, że będę musiała to zrobić, ale niestety muszę. Nie boje się o siebie, tylko o moje dzieci. Mam nadzieję, że mi pomożecie – tak swój apel rozpoczyna 30-letnia Anna, która zmaga się z chorobą nowotworową. Nagranie kobiety obiegło sieć.

Film, który został wrzucony przez Annę poruszył serca Internautów i znanych osobistości. Do prośby młodej mamy dołączają się następujący celebryci: Ewa Chodakowska, Kasia Zielińska, 

„Mój maleńki synek ma 16 miesięcy, a ja od 2 miesięcy nie widziałam go ani razu… Nie mogę Pawełka wziąć na ręce, poczuć jego zapachu. Przytulić do piersi, kiedy płacze. Pocałować w główkę i szepnąć na ucho, jak bardzo go kocham. Choroba odebrała mi bliskość maleństwa – to co dla matki najważniejsze.  Jest to ból większy niż najgorsza nawet chemia” – mówi w poruszającym wyznaniu 30-letnia Anna, Polka, która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. 

Dołączamy się do prośby, jeśli możecie – wspomóżcie młodą mamę i pomóżcie jej odzyskać zdrowie. Załączamy link do zbiórki: 

https://www.siepomaga.pl/zycie-anny

 

Zdjęcie: Youtube

Zobacz też: W tym roku tak bardzo wprost i tak ostro nikt jeszcze nie śpiewał. PISLAM najnowszy singiel Tymańskiego

Komentarze