Viki Gabor WYGRAŁA Eurowizję! [VIDEO]

Nasz kraj ma powód do radości! Polacy jeszcze nie dowierzają, że znów wygraliśmy konkurs piosenki Eurowizji Junior.

W tym roku reprezentowała nas Viki Gabor. 12-latka pojawiła się rok temu na przesłuchaniach w ciemno do programu „The Voice Kids” i właśnie wtedy podbiła serca widzów. Lecz tym razem przyszedł czas na cały świat. Trzeba przyznać, iż początek jej międzynarodowej kariery zapowiada się bardzo obiecująco. W Gliwicach Viki zaprezentowała piosenkę „Superhero”, w którym zwraca uwagę przede wszystkim na kwestię ochrony środowiska. Sukces Polski jest szczególny, gdyż żaden inny kraj w historii nie wygrał Eurowizji dwa razy pod rząd. Ponadto przed Roksaną Węgiel żaden reprezentant naszego kraju nie zdobył głównej nagrody…

Viki Gabor już od początku była typowana na potencjalną zwyciężczynię. Zwracano już uwagę na jej nietuzinkową barwę głosu oraz umiejętności wokalne.

Viki stanęła na scenie w połowie przesłuchań. Z notowań jury wynikało, że nasza reprezentantka zajmie drugie miejsce. Na szczęście widzowie i internauci zdecydowali, że to właśnie ona sięgnie po zwycięstwo. Oprócz niej na podium znalazł się Kazachstan oraz Hiszpania. Ostatnie miejsce zajęła Malta. 

Naszym zdaniem występu zwyciężczyni komentować nie trzeba. Wystarczy posłuchać! Zdecydowanie zasłużyliśmy na 1. miejsce!

https://www.youtube.com/watch?v=TvmqnNxnuJM

Komentarze