W hotelu umówiła się z kochankiem. Podczas schadzki, kobieta podała swojemu 3-letniemu synkowi…

kobieta

Do straszliwej tragedii doszło w jednym z hoteli w Bydgoszczy, gdzie 27-latka miała zaaranżowane spotkanie z kochankiem.

Prokuratura ustaliła, że 27-letnia kobieta, która żyje w związku z innym mężczyzną, umówiła się w hotelu z 35-latkiem.

 

Na schadzkę zabrała swojego 3-letniego synka, a ponieważ chciała, aby dziecko szybko zasnęło, postanowiła podać swojemu dziecku tabletki nasenne.

„Chłopiec trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się uratować mu życia. Wiele wskazuje na to, że u podłoża zgonu leżą kwestie toksykologiczne „– tłumaczy prok. Dariusz Bebyn z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ.

 

Matka dziecka oraz jej partner zostali zatrzymani i zgodnie z decyzją sądu trafili do aresztu. Kobieta przebywa aktualnie pod opieką lekarza, ponieważ jest w ciąży.

 

ZOBACZ TEŻ:ZESPÓŁ STRAŻAKÓW przyjechał na ćwiczenia z nurkowania. W zbiorniku wodnym odkryli zatopiony…

 

Z tabletkami nasennymi nigdy nie należy samemu ekperymentować, a już na pewno nie w przypadku dziecka. Nie wiemy na jaką substancję dana osoba może być uczulona, a przewlekłe podawanie leków nasennych utrwala bezsenność. O podaniu środków nasennych zawsze powinien decydwać lekarz specjalista. Najczęściej powodem do ich zażywania jest pojawienie się bezsenności przygodnej, która może być spowodowana szybką zmianą stref czasowych albo bezsenności krótkotrwałej.

 

Źródło:tvpinfo/pixabay

Komentarze