W TAKIM składzie zagramy mecz POLSKA-SZWECJA? Czy to zagwarantuje nam SUKCES!?

Paulo Sousa często zmienia skład, w którym gramy kolejne mecze. Nie inaczej będzie dziś wieczorem na stadionie w Petersburgu. Trzon Biało-Czerwonych pozostaje ten sam, ale selekcjoner wprowadza pewne poprawki. Kto zagra podczas spotkania o wyjście z grupy?

Tajemniczy trener

Paulo Sousa bardzo się stara, żeby przed meczem nie wyciekły żadne informacje odnośnie składu, w którym staniemy na stadionie w Petersburgu. Do tej pory informacje o zawodnikach na poszczególne mecze udało się utrzymać w ścisłej tajemnicy. Więcej przecieków było, gdy trenerem był Adam Nawałka czy Jerzy Brzęczek. Natomiast Paulo Sousa swoich decyzji stara się nie zdradzać. Konsultuje je w bardzo ścisłym gronie. Dziennikarze portalu Sport.pl dowiedzieli się w PZPN-ie:

Sousa swoje decyzje konsultuje z dwoma, może trzema asystentami. Reszta skupia się na swojej robocie.

Facebook/Łączy Nas Piłka

Nowość za nowością

Pulo Sousa zawsze zmieniał skład. Wprowadzał nowych zawodników, zaskakiwał i nie szedł w rutynę. Wszystko wskazuję, że i tym razem zobaczymy zupełnie nowy skład zawodników. Pod tym względem Paulo Sousa jest porównywalny do trenera siatkarzy, Vitala Heynena. Prawdopodobnie dziś zagramy bez Jakuba Modera, bo piłkarz cierpi na kontuzję kolana. Moder nie wziął udziału w poniedziałkowym i wtorkowym treningu. Prawdopodobnie nie wystąpi tez Tymoteusz Puchacz i Maciej Rybus.

Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Kto zagra?

Wiele wskazuje na to, że podczas meczu Polska-Szwecja na murawę wyjdzie : Szczęsny-Bereszyński, Glik, Bednarek-Klich, Krychowiak-Jóźwiak, Zieliński, Rybus-Świderski, Lewandowski. Jeśli uda nam się wygrać ze Szwecją automatycznie awansujemy do 1/8 finału. Jak sądzicie ten skład może zapewnić nam upragniony awans?

Źródło: Fakt, Sport.pl

Zdjęcia: Facebook/ Łączy nas piłka

Komentarze