Wędzikowska walczyła z groźną chorobą! Stylistka ukrywała to przed wszystkimi…

Malwina Wędzikowska udowodniła, że ma charakterek! Gwiazda programu „Druga Twarz stale udowadnia widzom, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Dlatego też chętnie podejmuje wyzwania, jakie rzucają jej kolejni uczestnicy. Malwina z anielską cierpliwością dobiera dla nich nowe stylizacje. Dzięki nim mają oni szansę znaleźć pracę, miłość czy po prostu odmienić swoje życie. Druga twarz często daje wielu ludziom drugą szansę. Tak samo było w przypadku Wędzikowskiej. Los dał jej drugą szansę, gdy udało jej się wyjść z potwornej choroby. Gwiazda TTV przez kilka miesięcy nie wypowiadała się na ten temat, jednak teraz zaskoczyła wszystkich. Opowiedziała o tym, co ją spotkało. 

Patrząc na jej poczynania wydaje się, że to twarda zawodniczka. Zacięcie walczy o to, aby każdy bohater programu uświadomił sobie jak bardzo jest wartościowy. Jednak Malwina udowodniła swoją siłę w znacznie bardziej spektakularny sposób. Celebrytka trafiła do szpitala z podejrzeniem sepsy. Lekarze rozpoczęli szczegółowe badania i leczenie. Tymczasem Malwina musiała zmierzyć się z chwilami zwątpienia. 

„U mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka,morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. #slepnacodswiatel , to przy tym pikuś.Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania.
Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę.” – oznajmiła stylistka. 

Dodała też, że uświadomiła sobie w porę, jak poważny był jej stan. Sepsa jest przyczyną śmierci wielu ludzi. Na szczęście Malwina Wędzikowska uniknęła tego najgorszego. 

Komentarze