Weronika Marczuk lada dzień URODZI! Znamy płeć dziecka!

Weronika Marczuk pochodzi z Ukrainy, jednak polska publiczność pokochała ją za rolę Wiery w „Plebanii”. Jest nie tylko aktorką, ale też producentką filmową i znaną prawniczką. 

W 1993 roku poślubiła Bartka Nowopolskiego, lecz małżeństwo nie przetrwało. Zaledwie dwa lata później pobrała się z Cezarym Pazurą. Byli ze sobą 12 lat. Jednak ani z nim, ani z pierwszym mężem nie miała dzieci. Wiadomo, że teraz od kilku lat jest związana z innym mężczyzną i to z nim wreszcie doczekała się dziecka. Polskie tabloidy od kilku godzin informują o tej radosnej nowinie. Ku ich uciesze przedstawiciel gwiazdy wydał oficjalne oświadczenie. Potwierdził w ten sposób ciążę Marczuk oraz płeć maleństwa. Podobno 47-letnia celebrytka jest bardzo szczęśliwa.

„Weronika Marczuk potwierdza informacje o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar. Na tym etapie Weronika bardzo musi dbać o spokój emocjonalny, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, prosimy o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży” – wyjaśnia przedstawiciel Weroniki Marczuk.

Powyższe oświadczenie jest niezbitym dowodem na to, że 47-latka rzeczywiście zostanie mamą. 

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć jej, partnerowi i ich dziecku wszystkiego najlepszego. 

Komentarze