Wielka Brytania: media huczą od plotek! Książę Karol NIE JEST ojcem księcia Harry’ego?

Brytyjski dwór królewski to jedno z ulubionych miejsc dziennikarzy z całego świata. Wszyscy są zainteresowani tym, co się tam dzieje. 

Dlatego plotek i spekulacji na temat królewskiej rodziny od lat nie brakuje. Najwięcej uwagi poświęca się przede wszystkim królowej, księciu Harry’emu i jego żonie Meghan. Tabloidy najchętniej komentują zachowania Elżbiety II życie prywatne Meghan. Jednak tym razem skupiono się raczej na relacjach młodszego syna księżnej Diany z jego ojcem. Według tego, co można przeczytać w lokalnej prasie ich stosunki są bardzo napięte. Spekuluje się także, że wkrótce o jakichkolwiek relacjach będzie można zapomnieć. Ostatnio znów pojawia się coraz więcej informacji, że między Karolem i Harrym nie ma tak bliskiego pokrewieństwa, jak do tej pory przypuszczano… 

Wiadomo już, że w małżeństwie tragicznie zmarłej Diany Spencer i księcia Karola nie działo się najlepiej. Po latach dochodziło nawet do zdrad. Dlatego wiele osób uważa, że Harry to owoc romansu Diany z innym mężczyzną. To samo miał wykrzyczeć synowi książę Karol podczas kłótni. Według relacji świadków w czasie sprzeczki padły następujące słowa:

„Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną.”

Harry podobno zaczął wypytywać Karola o więcej szczegółów. Chciał również poznać nazwisko swojego prawdziwego ojca, lecz ten żadnych informacji mu nie udzielił. Nie wiadomo nawet, czy ta sprawa się kiedykolwiek wyjaśni. Jeśli potwierdzą się powyższe informacje, to książę Harry może w jednej chwili zostać pozbawiony tytułu oraz wszelkich przywilejów. 

Komentarze