Wielka metamorfoza gwiazdy TVN. „Wygląda Pani jak milion dolarów”

Znana i lubiana Agnieszka Kotońska z programu „Googlebox” przeszła wielką metamorfozę. Celebrytka postanowiła przefarbować włosy na brąz i totalnie zmienić styl. Teraz wygląda oszałamiająco.

Agnieszka Kotońska to z pewnością najbarwniejsza komentatorek w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wraz z mężem Arturem oraz synem Dajanem przygląda się produkcjom telewizyjnym, wyrażając – często kontrowersyjne – opinie na temat obejrzanego materiału.

Kotońska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki którym fani mogą poznać ją i jej rodzinę od zupełnie innej strony. Teraz Agnieszka zaskoczyła swoich obserwatorów… nową fryzurą!

Agnieszka Kotońska z „Googlebox” przyzwyczaiła widzów do swoich platynowych włosów, mocnej opalenizny i wyrazistego makijażu. Okazuje się, że to już przeszłość. Celebrytka zmieniła nie tylko kolor włosów, a również styl. Gwiazda przefarbowała się na brąz, co nie da się ukryć, wyszło jej zdecydowanie na plus. Wygląda bardzo naturalnie i  do tego z klasą. Efekt jest oszałamiający…

https://www.instagram.com/p/B37BRReppAj/

Zmiana wizerunku bardzo spodobała się internautom, którzy mile komentują jej posta:

„Wygląda Pani jak milion dolarów. Super”

„Super. Chyba w tych włosach jeszcze fajniej. Jak nastolatka”

„Według mnie dużo lepiej w tym kolorze włosów. Pięknie.”

„Wygląda Pani jak milion dolarów”

To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka zdecydowała się na tak śmiały krok. Trochę wcześniej bohaterka „Gogglebox. Przed telewizorem” wzięła udział w jednym z odcinków programu: „Druga twarz”. Jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do wersji blond. Myślicie, że tym razem będzie podobnie? Dajcie znać, czy podoba się Wam ta metamorfoza? 

Komentarze