Wielka metamorfoza Miley Cyrus! Fani czekali na to dekadę!

Miley Cyrus, znana z ekscentrycznych zmian w swoim wizerunku, zaskoczyła swoich fanów kolejną drastyczną metamorfozą. 30-letnia artystka postanowiła znacząco zmienić swoją fryzurę, co wywołało falę zachwytu i zdziwienia wśród jej wiernych fanów.

Miley Cyrus jest artystką, która od dawna słynie z nieustraszonej postawy wobec eksperymentowania z własnym wizerunkiem i muzyką. Zdobyła sobie opinię artystki wszechstronnej i nieprzewidywalnej, która z każdym nowym albumem prezentuje zupełnie inną stylistykę i brzmienie. Choć zaniechała koncertowania, jej twórczość muzyczna nadal kwitnie, a teledyski stanowią integralną część jej działalności artystycznej.

Jednak jedną z rzeczy, które od dawna pozostawały stałe w jej wizerunku, była jej fryzura. Po drastycznym ścięciu włosów w 2012 roku, Cyrus postanowiła pozostać wierna blondu, choć długość jej włosów zmieniała się niejednokrotnie. To aż do niedawna, kiedy to jej włosy zaczęły stopniowo ciemnieć.

Miley Cyrus zaskoczyła swoich fanów, decydując się na całkowitą zmianę koloru włosów. Jej długie blond pukle ustąpiły miejsca intensywnemu, ciemnemu brązowi, niemalże czerni. Wokalistka zaprezentowała swoją nową fryzurę na kilku zdjęciach, na których prezentuje się elegancko, ubrana w czarną marynarkę i trzymając czerwoną torbę Gucci o wartości 15 tysięcy złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Reakcja fanów była natychmiastowa i pełna zachwytu. W komentarzach pod postem pojawiały się słowa uznania i entuzjazmu:

O mój Boże, znów masz całkowicie ciemne włosy. Wreszcie. Czekałem na tę chwilę dekadę.

Myślałem, że to zdjęcia z 2009 roku. Wyglądasz świetnie!

Zbliża się kolejna era! Co za petarda.

Miley Cyrus zawsze potrafi zaskoczyć swoją kreatywnością i odwagą w eksplorowaniu różnych aspektów swojej artystycznej osobowości. Jej najnowsza metamorfoza fryzury tylko potwierdza, że nie boi się wyzwań i nadal pozostaje ikoną mody i stylu.

Miley Cyrus poszła na całego i DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę. Fani w szoku: "Myślałem, że to zdjęcia z 2009 roku" (FOTO)

Miley Cyrus poszła na całego i DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę. Fani w szoku: "Myślałem, że to zdjęcia z 2009 roku" (FOTO)

Zobacz także: Marcin Hakiel na wernisażu z nową sympatią! Internet oszalał z radości!

Komentarze