Wiemy kim są rodzice chrzestni Archiego Harrisona!

Na jaw wychodzą kolejne sekrety, które niekoniecznie miały ujrzeć świtało dzienne. Jednym z nich jest to, kim są chrzestni Archiego. 

Meghan i Harry jakiś czas temu zdecydowali, że chrzest ich syna będzie uroczystością prywatną. Zaprosili jedynie 25 najbliższych osób, lecz do tej pory uparcie milczą na temat tożsamości rodziców chrzestnych. W mediach cały czas trwały spekulacje na ten temat. Teraz, przy okazji rezygnacji Sussexów z obowiązków, sprawa wyszła na jaw.

 Kim są rodzice chrzestni Archiego?

Meghan i Harry’emu zależało, by szczegóły chrztu ich syna nie stały się publiczne, a zwłaszcza tożsamość rodziców chrzestnych. Ich plany  pokrzyżował Megxit.

Tabloidy dotarły do informacji, kim są rodzice chrzestni Archiego. Tą zniewalającą informacją podzielił się ze światem „The Sunday Times”.

Ponoć matką chrzestną Archiego Harrisona została Tiggy Pettifer, która pracowała jako niania Harry’ego i Williama, natomiast ojcem chrzestnym chłopca został Mark Dyer, bliski znajomy księcia Karola, który  był dla Harry’ego jak drugi ojciec.

Tiggy i Mark bardzo wspierali księcia po śmierci jego matki, księżnej Diany, a Sussexowie poprosili ich o pełnienie roli chrzestnych niedługo przed samą uroczystością.

Harry’emu ponoć zależało na tym, by tę funkcję sprawowały osoby, które miały ogromny wkład w jego wychowanie. Mowa w szczególności o Tiggy, która przez lata dawała mu ciepło i opiekę, których potrzebował.

Tiggy jest bardzo ważną osobą w życiu Harry’ego, kimś na kształt matki. To dlatego, że opiekowała się nim, gdy zmarła księżna Diana – zdradziło źródło magazynu Hello!.

 

Komentarze