Wiemy po kim MAGDA GESSLER odziedziczyła urodę. Jest podobna do…

Magda Gessler ostatnimi czasy chętnie wraca do przeszłości. Coraz częściej pokazuje się też w towarzystwie bliskich jej osób. Niedawno pochwaliła się swoim ojcem. Kim jest Mirosław Ikonowicz?

Magda Gessler jest osobą niezwykle uczuciową i rodzinną. Z pozoru twarda restauratorka rozpływa się w towarzystwie ukochanych osób. Niedawno opublikowała zdjęcie z ojcem, Mirosławem Ikonowiczem.

Kim jest Mirosław Ikonowicz?

Magda Gessler jest nadzwyczaj wrażliwa. Ma artystyczną duszę i jest bardzo uczuciowa. Na Instagramie pochwaliła się swoim ojcem, Mirosławem Ikonowiczem. Widać, że łączy ich nie tylko silna więź, ale także uderzającee podobieństwo fizyczne. Teraz wiemy, po kim restauratorka odziedziczyła urodę.

Nie ma to jak z tatą … kochany mój .. zawsze pomocny i wspierający przystojniak – opisała zdjęcie z czułością.

Kim jest tata Magdy Gessler?

Ojciec Magdy Gessler jest reporterem i korespondent PAP. W związku z pracą dużo podróżował po świecie, przeprowadzał się z rodziną między innymi do Madrytu i Hawany. To jemu  Magda zawdzięcza otwarty umysł, kreatywność i chęć poznawania świata. Mężczyzna ma 88 lat. Napisał kilka książek, w których podzielił się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat otaczającej rzeczywistości. W 2004 roku został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Komentarze