Wiktor Zborowski przeszedł OPERACJĘ! Jaki jest STAN AKTORA?!

Wiktor Zborowski ma problemy ze zdrowiem. Aktor przeszedł operację i nie może chodzić. Z powodu kłopotów zdrowotnych odwołano spektakle z udziałem Wiktora Zborowskiego.

Problemy ze zdrowiem

O stanie zdrowia Wiktora Zborowskiego poinformowała Krystyna Janda. Aktor grał w spektaklach w Teatrze Polonia, którego właścicielką jest Janda. Aktorka powiedziała w rozmowie z ‚Super Expressem’:

Niedawno odwołaliśmy ‚Boską’, ponieważ Wiktor, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać. Na dodatek obok jest Maciek Stuhr, który ma zerwane wiązadła, ale powiedział, że zagra o lasce

Po operacji kolana aktor rehabilituje się. Na powrót do pełnej sprawności potrzebuje trochę czasu. Na razie wykonywanie obowiązków zawodowych jest niemożliwe. Wiktor Zborowski na problemy z kolanem narzekał od czterech lat. Jakiś czas temu poddał się rekonstrukcji lewego stawu.

Bez odwołania

Krystyna Janda podkreśla, że na razie nie trzeba odwoływać spektaklów. Aktorka ma świadomość, że jej pracownicy zmagają się z różnym problemami. Janda powiedziała:

Zdarza nam się odwoływać spektakle, choć to ostateczność. W naszych teatrach gra 400 aktorów. Zawsze musi się coś zdarzyć przy takiej liczbie ludzi. U mnie przede wszystkim liczy się człowiek

Krystyna Janda na szczęście na zdrowie nie narzeka i jest w dobrej. Często inne spektakle są zastępowane jej monodramami. Tym razem ‚Boska’ została zastąpiona przez ‚Shirley Valentine’.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Wiktor Zborowski

Komentarze