Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są zaręczeni! Młodzi planują ślub?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najaktywniejszych par w mediach społecznościowych.

Mimo panującego trendu ukazywania całego życia różnych gwiazd, oni dbają o swoją prywatność. Okazało się, że młodzi nawet nie poinformowali swoich fanów o zaręczynach.

Choć Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są jeszcze młodziutcy, to już od dawna określani są mianem jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl” i to właśnie dzięki temu zaiskrzyło.

Fani mocno kibicują Zdrójkowskiemu i Gąsiewskiej. Wielu z nich otwarcie komentuje, że para powinna się w końcu pobrać. Chyba jeszcze trochę na to poczekamy. W wywiadzie udzielonym dla „Super Expressu” aktorka ujawniła, że nie spieszą się ze ślubem.

„Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas” – wyznała.

Należy pamiętać, że Adam ma zaledwie 19 lat, a Wiktoria 20. Ich decyzja o nie powinna nikogo dziwić. Na uwagę zasługuje fragment wypowiedzi, w którym Gąsiewska mówi o narzeczeństwie. Zakochani nie chwalili się oświadczynami w mediach społecznościowych. Najprawdopodobniej aktorka niechcący wyjawiła ich mały sekret.
Szanujemy postawę pary, życzymy im dużo miłości i wspaniałych chwil spędzonych razem.

Komentarze