Lidera zespołu Ich Troje nie krył oburzenia po odpowiedzi  TVN na medialne wsparcie akcji charytatywnej, w którą celebryta jest zaangażowany.

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Ta wiadomość zszokowała  zarówno rodzinę, jak i fanów piosenkarza. Zaistniałą sytuację skomentowały byłe żony Wiśniewskiego: „Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice” – skwitowała Mandaryna. Jednak oliwy do ognia dodała jego pierwsza żona, Magda Femme, która życzyła mu… „miłego rozwodu”.

Niestety to wszystko wpłynęło na jego akcje charytatywne. Okazuje się bowiem, że TVN stawia warunek.

Od wielu lat Wiśniewski prowadzi projekt „Wiśnia dzieciom”, który niesie pomoc sierotom. Niebawem ma rozpocząć się kolejna edycja akcji i gwiazdor poszukuje partnera medialnego. 

„Od 24 lat organizacji akcji Wiśnia dzieciom nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe Dzień dobry TVN i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i Pytanie na śniadanie. Dziękujemy „– możemy przeczytać w poście Michała.