Wojciech Szczęsny nie ma kontaktu z ojcem! Czy powodem konfliktu jest Marina Łuczenko?

Ojciec Wojciecha Szczęsnego, Maciej Szczęsny, otwarcie wyraził smutek i rozgoryczenie z powodu utraty kontaktu z synem.

W rozmowie udzielonej dla „Przeglądu Sportowego” wyznał, że od lat nie ma możliwości porozmawiania z piłkarzem, a wszelkie próby nawiązania kontaktu pozostały bez odpowiedzi. To nagłe zmiany tonu w wypowiedziach ojca piłkarza, który wcześniej publicznie krytykował syna, wzbudziły zainteresowanie opinii publicznej.

Relacje między ojcem a synem były napięte od pewnego czasu, zwłaszcza gdy Maciej Szczęsny publicznie wyrażał niezadowolenie z gry i decyzji sportowych Wojciecha. Mimo to, teraz ojciec ujawnił, że próbował nawiązać kontakt, ale bezskutecznie.

W wywiadzie przypomniał, że kontakt między nimi zerwał się nagle, co według niego zawsze jest bolesne. Odczuwa smutek z tego powodu i wyraził nadzieję, że sytuacja może się zmienić w przyszłości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@marina_official)

Maciej Szczęsny wrócił także pamięcią do momentu, który uważa za przełomowy. Opowiedział o rozmowie z synem po jednym z jego meczów, gdzie Wojciech zaprosił go do Londynu na spotkanie ligowe i ligi mistrzów. Jednak, jak relacjonuje ojciec, syn zawiadomił go, że zamieszkała z nim Marina Łuczenko, co było dla niego nieoczekiwaną informacją.

Mimo to, Maciej Szczęsny zdecydował się na próbę pojednania i zaprosił syna na swój ślub. Niestety, ojciec opowiada, że wszystkie próby nawiązania kontaktu były bezskuteczne. Wysyłał maile, SMS-y, a nawet przesłał długie, odręcznie napisane zaproszenie na ślub, które Wojciech zignorował.

Cała sytuacja budzi zainteresowanie i współczucie, ukazując złożoność relacji rodzinnych. Ojciec Wojciecha Szczęsnego publicznie wyraża tęsknotę za synem, a jednocześnie ujawnia trudności w nawiązywaniu kontaktu, co rzuca nowe światło na ich skomplikowane relacje.

Źródło: media

Ceny paliw w Polsce. Analitycy prognozują wzrost od 5 do 10 groszy na litrze

Komentarze