WOJEWÓDZKI pochwalił się LUKSUSOWYM APARTAMENTEM! Zadziwi Cię wielkość…

Wszyscy wiemy, że Kuba Wojewódzki lubi luksus. Ekskluzywne auta, markowe ubrania, egzotyczne podróże i fenomenalne mieszkania. Dziś pokazał swój salon, który jest ogromny. To właśnie w takim apartamencie mieszka Król TVN-u.

Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie kolejną część swojego mieszkania. Zawdzięczamy to tylko i wyłącznie temu, iż dziennikarz postanowił pochwalić się prezentem świątecznym. Jak mieszka Wojewódzki?

Dużą część salonu zajmują dwie ciemne, masywne sofy. Oczywiście no mogło zabraknąć dużej lampy i różnego rodzaju stolików. Jeden niski, drewniany, a drugi wyższy i ze szkła.

Dziennikarz nie posiada zbędnych bibelotów czy ozdób. Możemy za to zauważyć masę książek. Jest też wielkie lustro, które optycznie powiększa i tak już sporą przestrzeń. W tle widać fragment sporej kuchni oraz  korytarz, który najprawdopodobniej prowadzi do wyjścia z mieszkania, a w nim ciekawą rzeźbę.

To bardzo męskie wnętrze, utrzymane w czerni i brązie. Bez nadmiaru. To już kolejne wnętrze, którym Wojewódzki się pochwalił i które bardzo do niego pasuje.

Z powodu wyjazdu ja swój prezent dostałem wcześniej. A Wy już kupiliście – napisał pod swoim zdjęciem na Instagramie.

Tak naprawdę pretekstem do zrobienia zdjęcia był zestaw klocków, którymi pochwalił się Kuba. Jednak większość internautów skupiła się na ogromnym salonie. Zapewne dziennikarz będzie mógł tam złożyć niezliczoną ilość budowli.

https://www.instagram.com/p/B6AmGM8pfoX/?utm_source=ig_embed

Komentarze