Wokalista RZUCIŁ się w tłum! Fanka na INTENSYWNEJ TERAPII! Wideo.

Znany polski wokalista R&B, a prywatnie chłopak Honoraty Skarbek, Smolasty przeprasza publicznie za swoje karygodne zachowanie. Wokalista rzucił się w tłum, niestety jedna z jego fanek została poszkodowana i trafiła do szpitala.
Czeka ją długa rekonwalescencja.

Smolasty przeprasza za wypadek na jednym ze swoich ostatnich koncertów plenerowych. 23-letni wokalista w pewnym momencie zszedł ze sceny i skoczył w tłum. Niestety podczas imprezy spowodował poważny uszczerbek na zdrowiu jednej z fanek.
Internauci wyjaśniają na Facebooku, że Smolasty wylądował na młodej kobiecie w taki niefortunny sposób, iż potrzebna była natychmiastowa interwencja lekarska. 

„Szanowny Panie, Kobieta na zdjęciu pod Panem to ja. Jak Pan zapewne widział chwilę po tej sytuacji byłam już w karetce. Niestety po Pana skoku wieczór skończył się dla mnie na OIOMIE” – napisała Justyna (pisownia oryginalna).
Wykonany w szpitalu rezonans na szczęście nie wykazał złamań. Kobiet ma zerwane ścięgna. Założono jej również kołnierz ortopedyczny. 
„Kolejne wizyty u specjalistów uświadamiają mnie iż byłam o krok od trwałego inwalidztwa. Wydaje mi się, że skończy się tylko na długiej rehabilitacji” – skwitowała.

Fanka przyjęła publiczne przeprosiny od artysty i poprosiła go o kontakt w prywatnej wiadomości. Komentarze kobiety zniknęły już z profilu piosenkarza. Wnioskujemy, iż artysta i poszkodowana fanka doszli do porozumienia. Zobacz więcej zdjęć klikając „Czytaj więcej”

Komentarze