Woźniak-Starak z nieznanym mężczyzną. WYSZŁO na jaw kim dla niej jest!

Wiemy kim jest mężczyzna, z którym była na pogrzebie Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak trwa w żałobie po śmierci męża. Tragiczny wypadek na jeziorze Kisajno rozdzielił ją z jej ukochanym Piotrem. Mnóstwo osób martwiło się, jak kobieta zniesie taki cios i czy będzie w stanie wrócić pracy. Fani pogodzili się z informacją, że prezenterka nie poprowadzi już programu „Big Brother”. Są jednak spokojniejsi o jej samopoczucie odkąd dowiedzieli się, że opiekują się nią najbliższe osoby. Jedną z nich jest tajemniczy mężczyzna, z którym Aga pojawiła się na pogrzebie męża. Towarzyszył jej w tych bolesnych chwilach, trzymał ją za rękę i wspierał swoją obecnością. Kim jest i w jakich okolicznościach pojawił się w życiu Agnieszki? To…

29 sierpnia w kościele p.w. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego producenta. Na uroczystości zgromadziło się mnóstwo ludzi: rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy. Następnego dnia nastąpiło odprowadzenie ciała zmarłego na teren jego ukochanej posiadłości na Mazurach, gdzie został pochowany.

Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku pojawiła się w towarzystwie mężczyzny, który wspierał ją w tym ciężkim momencie jej życia. Był nim Krzysztof Terej – producent współpracujący ze zmarłym milionerem. Obydwaj byli odpowiedzialni za film „Bogowie” (reż. Łukasz Pawlikowski). W życiu prywatnym byli bliskimi przyjaciółmi. Po śmierci Piotra Krzysztof opublikował post, w którym pożegnał kolegę wspominając jego wrażliwość, troskę i zapewniając, że praca z nim była zaszczytem.

Sam Krzysztof Terej był jedną z osób wymienionych w ostatnim wpisie Agnieszki na Instagramie. Dziennikarka jeszcze raz podziękowała mu za jego obecność i pomoc. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją w telewizji, ale jedno jest pewne – znalazła ukojenie wśród prawdziwych przyjaciół.

Komentarze