Woźniak-Starak ZERWAŁA kurtynę milczenia! Oficjalnie…

Agnieszka Woźniak-Starak to polska dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna, która jakiś czas temu straciła męża w wyniku tragicznego wypadku.

Piotr Woźniak-Starak zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku na łodzi. Do wypadku doszło na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono ciało mężczyzny. Biegli sądowi orzekli, że tuż przed wypadkiem mężczyzna spożywał alkohol. Ujawniono, że miał we krwi 1,7 promila alkoholu.

Mimo ogromnej tragedii jaka spadła na Agnieszkę Woźniak-Starak, dziennikarka zdecydowała się wziąć udział w ważnej dla rodziny Staraków gali. Agnieszka pojawiła się na gali Herbapol 2019 w towarzystwie swoich teściów. Podczas uroczystości wręczano nagrody dla zasłużonych przedsiębiorców. Jak udało się nam dowiedzieć, rodzice tragicznie zmarłego Woźniaka-Staraka, pani Anna i pan Jerzy posiadają w firmie Herbapol ogromne udziały.

Jakiś czas temu Agnieszka zapowiedziała, że bardzo rzadko będzie pojawiać się na uroczystościach i celebryckich galach. Jak widać, zrobiła wyjątek z myślą o rodzicach ukochanego męża Piotra. Z pewnością chciała ich wesprzeć w tym ważnym dniu. 

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali w satynowej, czarnej koszuli z grubym chokerem, który oplatał jej szyję. Do tego założyła czarną, skórzaną spódnicę. Internauci skomentowali jej postawę. Większość z nich mocno kibicuje dziennikarce i życzy jej wszystkiego dobrego.

–  Ludzie to by chcieli, żeby leżała w łóżku zalewała się łzami, najlepiej jeszcze jakby wpadła w alkoholizm, wtedy może udowodniłaby według takich, że przeżywa żałobę… Jakie to typowe oceniać innych – przyznała szczerze jedna z Internautek.

Zdjęcie: Youtube

 

Komentarze