Współczucie dla Piotra Żyły. Przekazano informację o jego żonie

żonie

Justyna Żyła znowu znajdzie się w centrum zainteresowania. Tym razem na oczach całej Polski góralka…

Jakiś czas temu była żona Piotra Żyły miała okazję wcielić się w rolę gospodyni show w programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” emitowanym w stacji Active Family.

 

Doświadczona po przejściach z byłym mężem zdobyła pewne doświadczenia, dzięki którym rozwiązywała problemy swoich uczestników.

Justyna służyła pomocą swoim uczestnikom w kwestii nieporozumień rodzinnych i małżeńskich. Mimo to program nie cieszył się długim powodzeniem, ponieważ skończył się po jednym sezonie.

 

Tymczasem wiadomo już, że Justyna Żyła nie spaliła za sobą mostów i dalej będzie udzielać się w show biznesie. Tym razem pojawi się w programie o charakterze randkowym, który będzie emitowany na tej samej stacji.

 

O czym będzie program w roli głównej z Justyną Żyłą?

 

„Flesz” podaje, że celebrytka będzie miała okazję znaleźć przed kamerami nową miłość, ponieważ Justyna ma być główną gwiazdą, o której względy będą walczyli mężczyźni z całej Polski.

Pojawiają się już pierwsze spekulacje, jakoby była żona Piotra Żyły będzie znów miała okazję do tego, aby publicznie prać ich brudy czy wyciągać tajemnice.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Joanna Krupa stanęła w obronie Kingi Rusin!

 

 

Jak na razie wiadomo jest, że o serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. „Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę” – zdradza osoba z produkcji programu w rozmowie z „Fleszem”.

 

Zdjęcia do programu mają ruszyć wiosną, a emisja pierwszego odcinka planowana jest na ten rok na antenie Active Family.

 

 

 

Źródło:radiozet

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze