Wstrząsające doniesnia nt. gwiazdy „Ranczo”.

Gwiazda „Ranczo” schudła 20 kg. Wygląda zachwycająco!

Gwiazda ulubionego serialu Polaków „Ranczo” schudła 20 kg i wygląda zniewalająco. Przez ostatnich kilka lat aktorka przeszła wielką metamorfozę. W jaki sposób udało jej się zgubić kilogramy? W jednym z wywiadów zdradzila swój sposób na świetną sylwetkę. 

Violetta Arlak zyskała polularność dzięki roli żony wójta w serialu „Ranczo”. Aktorka zawsze cieszyła się sympatią widzów i kolorowym wizerunkiem. Przez wielu lat borykała się z delikatną nadwagą. Teraz to już przeszłość. Jej waga spadła o 20 kilogramów. Lubiana aktorka zdradziła tajniki swojej metamorfozy. 

Violetta Arlak jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce, a to za sprawą fenomenalnej roli wójtowej w serialu „Ranczo”. Gwiazda nigdy nie skarżyła się na dodatkowe kilogramy, jednak zdecydowała spiąć się i zadbać o swoją sylwetkę raz na zawsze. Waga Violetty Arlak spadła o 20 kilogramów, czym artystka chwaliła się w jednym z wywiadów. Jej metamorfoza zaczęła się już 10 lat temu. Zmiana, jaką przeszła aktorka pozytywnie wpłynęła na jej karierę. Violetta Arlak dostaje coraz więcej nowych propozycji, między innymi w „Mieście Skarbów”.

„Propozycja, jaką dostałam dzięki zmianie wizerunku, to “Miasto Skarbów” w TVP2. Zagrałam postać inną, niż do tej pory miałam okazję grać” – opowiedziala w rozmowie z WP Teleshow.

Waga Violetty Arlak spadła o 20 kilogramów za sprawą zmian w diecie, jakie zdecydowała się wprowadzić w swoje życie. W rozmowie z magazynem Tina opowiedziała jakich zasad się trzyma, aby zachować swoją nienaganną sylwetkę. 

„Unikam cukru i węglowodanów, a więc także większości owoców. To dieta wysokobiałkowa, ale stosowana pod okiem lekarza. Jeśli miałabym komuś przyznać medal, to samej sobie. Za to, że mi się chce” – wyjawiła aktorka. 
Cóż, efekty są zniewalające, a Violetta Arlak prezentuje się fenomenalnie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo samodyscypliny!

Komentarze