WSTRZĄSAJĄCE informacje nt. Agnieszki Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła już decyzję. Czy wróci do pracy?

Znana dziennikarka miesiąc temu straciła ukochanego męża. Świat show-biznesu pogrążył się w żałobie po śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Znany producent odpowiedzialny za takie filmy, jak „Bogowie” czy „Sztuka kochania” został pochowany na terenie swojej posiadłości na Mazurach. Od tej pory wdowę wspierają nie tylko fani, ale też mnóstwo celebrytów.

Agnieszka wyraziła swoją wdzięczność w jednym z postów na swoim Instagramie. Obecnie zrezygnowała z prowadzenia programu „Big Brother”. Nic nie wskazuje też na jej szybki powrót do pracy w telewizji. Dziennikarka pracowała dla TVP, a od 2013 roku była związana ze stacją TVN, gdzie prowadziła między innymi „Na językach” oraz „Amerykę Express”. Jest nadzieja, że gwiazda powoli staje na nogi, gdyż podjęła decyzję odnośnie swojej przyszłości.

Jej tragicznie zmarły mąż był założycielem firmy Watchout Studio. To przedsięwzięcie było jego oczkiem w głowie. Piotr zajmował się produkcją wielu ważnych filmów, które odniosły niewiarygodny sukces. To on stał za kontynuacją produkcji „39 i pół”, czego owocem jest ciąg dalszy przygód Darka Jankowskiego i jego bliskich. Odtwórca głównej roli, Tomasz Karolak, zdradził niedawno, że twórcy serialu postanowili uczcić pamięć Woźniak-Staraka. W ostatnim odcinku mają oddać hołd koledze z branży.

Z kolei żona biznesmena zdecydowała się na bardzo odważny krok. Wprawdzie wycofała się z mediów, lecz według jej znajomych postanowiła wrócić do pracy. Agnieszka zdaje sobie sprawę, jakie znaczenie dla jej męża miała firma, dlatego chce kontynuować jego dzieło.

Wiadomo, że może liczyć na pomoc Krzysztofa Tereja – przyjaciela jej zmarłego męża oraz jego biznesowego partnera. Terej z pewnością pomoże jej rozpocząć pracę w Watchout Studio. Z kolei przyjaciele Agnieszki widzą w tym szansę na terapię dla niej, która pomoże jej stanąć na nogi.

Komentarze