Wstrząsające informacje nt. Tomasza Karolaka!

Zaskakujące informacje nt. Tomasza Karolaka!

Tomasz Karolak nadal próbuje stworzyć prawdziwą rodzinę z Violą Kołakowską. Para stara się odbudować realację. Niestety nie jest to łatwe. Karolak i Kołamowska korzystają z pomocy psychologa mając nadzieję na przezwyciężenie wszystkich trudności. To jednak nie koniec wiadomości nt. Karolaka.

Jak się okazało, Tomasz Karolak nie chce być tylko cenionym i popularnym aktorem. Ponadto nie wystarcza mu także bycie dyrektorem artystycznym i założycielem Teatru IMKA. Teraz gwiazdor postanowił zająć się jeszcze jedną dziedziną. Wcześniej dla niego obcą.

„Rzeczywiście przygotowuję się do fabularnego debiutu reżyserskiego. Mój film będzie nosił tytuł ‘Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu?’” – powiedział Tomek.

Historia, która ma zostać przeniesiona na ekrany jest bardzo bliska aktorowi. Karolak zamierza zaprezentować coś, co będzie dotyczyło jego stryja. Ten zawsze pragnął zobaczyć kiedyś Wieczne Miasto.

„Ten człowiek był dla mnie zawsze tajemniczą postacią. Czułem,że coś za tym stoi. Okazało się, że dawno temu był paulinem, świetnie wykształconym człowiekiem, nadzieją jednego ze znanych kardynałów. Nie przyjął jednak ślubów wieczystych” – mówił Karolak.

https://youtu.be/o-Ig6sPoBtM

Komentarze