Wstrząsające informacje nt. zdrowia Jarosława Kaczyńskiego!

Operacja Jarosława Kaczyńskiego. Czy wycofa się z polityki?

Zbliżają się wybory parlamentarne. Jest to intensywny czas dla każdej partii. Dla Jarosława Kaczyńskiego jest to czas nadzwyczaj trudny. Media śledzą każdy jego krok, każda wypowiedź jest komentowana, a przeciwnicy nie szczędzą złośliwości. Jak dotąd prezes PiS radził sobie z trudnościami, okazało się jednak, że po wyborach czeka go operacja. Nad jego dalszą działalnością stanął znak zapytania.

O problemach zdrowotnych Jarosława Kaczyńskiego mówi się od dawna. Wzmianki o planowanym zabiegu spekulacjami już nie są – potwierdził je Radosław Fogiel.
Zastępca rzecznika partii zaznaczył, że operacja nie zostanie wykonana po znajomości – polityk najprawdopodobniej zgłosi się po pomoc do prywatnej służby zdrowia. Jarosław Kaczyński będzie musiał przejść operację…

wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Sam zabieg polega na „[…]na ścięciu i wyrównaniu skorodowanej powierzchni stawu tak, aby stała się gładka. Do tak przygotowanej powierzchni przymocowuje się metalową endoprotezę. Jeśli zniszczeniu uległa tylko część stawu, wszczepia się protezę połowiczną – powiedział dr n.med. Konrad Słynarski, prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.

Czy prezes Kaczyński powinien uczestniczyć w życiu politycznym w tak trudnych okolicznościach?

Warto przypomnieć, że jego ostatnia wypowiedź dotycząca wzorcowego modelu rodziny wywołała olbrzymie kontrowersje i spowodowała liczne ataki słowne ze strony innych polityków, środowisk LGBT oraz wielu innych. Ponadto po raz kolejny porównano go do Adolfa Hitlera.

Fogiel twierdzi, że wbrew wszystkim wątpliwościom Kaczyński wciąż intensywnie pracuje – jest w stanie codziennie odwiedzić przynajmniej jeden okręg wyborczy.

Prezes PiS jest przygotowany na każdą ewentualność: jeśli jego partia zwycięży w wyborach, ma już pomysł na podział obowiązków. W roli Prezesa Rady Ministrów widzi Mateusza Morawieckiego. Jak wiadomo, Jarosław Kaczyński jest z obecnego premiera bardzo zadowolony.

Zbliżająca się operacja najprawdopodobniej nie zakłóci prężnej działalności partii – w głównej mierze dlatego, że jej prezes nieustannie opracowuje strategię idealną.

Komentarze