Wstrząsające informacje o stanie zdrowia Sekielskiego! „On już…”

Nowe informacje nt. zdrowia Tomasza Sekielskiego!

Tomasz Sekielski od lat walczył z otyłością. Kiedy jego masa ciała osiągnęła niemal 200 kilogramów, dziennikarz zaczął się zastanawiać co będzie dalej. Zdrowie Sekielskiego mogło wkrótce odmówić posłuszeństwa. Reżyser „Tylko nie mów nikomu” poddał się operacji zmniejszenia żołądka.

Dziennikarzowi udało się schudnąć za sprawą
operacji bariatrycznej. Mija miesiąc od zabiegu. Sekielski w „Dzień Dobry TVN” opowiedział Piotrowi Kraśko i Kindze Rusin o swoim zabiegu. Jak przyznał – zrzucił już 30 kilogramów.

– Na początku tempo utraty wagi jest bardzo szybkie, ale maleje. Dlatego powoli zaczynam treningi. Wcześniej nie było mowy o bieganiu, nawet o spacerach. Mogłem trenować tylko na basenie – mówił Sekielski.

– Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było przejadanie się. Mam nadzieję, że moim nowym uzależnieniem będą treningi! – dodał dziennikarz.

-On już schudł 30 kilogramów. To wielka zmiana. Tomek bierze się za siebie. To ważne aby nie zaniedbywał swojego zdrowia. Cieszymy się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku – mówi znajomy Sekielskiego

https://youtu.be/DJKBqGSAqGM

Komentarze