Wstrząsające wiadomości o córce Michała Wiśniewskiego! Jest…

Tak wygląda córka MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. Etiennette Wiśniewska
wyglada zupełnie…

Wygląda na to, że trzynastolatka ma wiele cech wspólnych z ojcem!

Michał Wiśniewski jest znany nie tylko z występów jako wokalista grupy „Ich Troje”, ale także ze swojej kochliwości. Piosenkarz był żonaty już cztery razy. Jego pierwszą prawdziwą miłością była koleżanka z zespołu Magda Femme. Później celebryta ożenił się z Mandaryną, z którą ma dwójkę dzieci, Xaviera i Fabienne. Kolejny związek z Anią Świątczak zaowocował dwiema córkami, Etiennette oraz Vivienne. Wokalista do niedawna był również mężem Dominiki Tajner. Niestety i ten związek nie miał szans na jakakolwiek przyszłość. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód.

Michał od zawsze chętnie dzielił się z mediami swoim życiem prywatnym. Wraz z Mandaryną i swoimi dziećmi występował nawet we własnym reality show zatytułowanym „Jestem jaki jestem”. Dlatego nie dziwi nas fakt, że piosenkarz jest wielkim fanem mediów społecznościowych, gdzie regularnie publikuje osobiste nagrania i fotografie.

Chociaż jego stosunki z byłymi partnerkami nie zawsze należały do łatwych, Wiśniewski stara się być jak najlepszym tatą dla czwórki swoich nastoletnich pociech. Na jego instagramowym profilu często pojawiają się zdjęcia w towarzystwie dzieci. Na wielu fotografiach rodzinnych wyraźnie widać uderzające podobieństwo dzieci do znanego ojca.

Okazuje się, że pociechy Michała odziedziczyły po nim nie tylko wygląd, ale również zamiłowanie do radykalnych metamorfoz. Niedawno trzynastoletnia Etiennette zdecydowała się na całkowitą zmianę. Dziewczyna opublikowała w sieci fotografię, na której możemy zobaczyć jej nową fryzurę. Swoje długie ciemne włosy postanowiła zastąpić cieszącym się popularnością bobem w kolorze platynowego blondu.

Komentarze