WYDAŁO się jakie relacje łączą Margaret ze Szpakiem?!

Margaret o swoich relacjach z Michałem Szpakiem. Czy charyzmatyczny wokalista naprawdę jej nie lubi?

Na ekrany wrócił „The Voice of Poland”. Program ma na celu wyłonienie największego talentu wokalnego spośród tysięcy chętnych. Podczas castingów sławni wokaliści wsłuchując się uważnie w głosy uczestników decydują, czy podejmą z nimi współpracę. Jeśli wyrażą taką wolę, wówczas mogą się odwrócić i zobaczyć, kogo zaprosili do drużyny. Jeśli ktoś swym śpiewem urzeknie kilku sędziów, wówczas może wybrać z kim chce nad swoim wokalem pracować.

W roli jurora debiutuje Margaret. Zdania na jej temat są podzielone: jedni widzowie są bardzo zadowoleni z jej obecności na sędziowskim fotelu, inni nastawieni raczej sceptycznie.

Michał Szpak jest ceniony zarówno jako wokalista, jak i trener w programie. Do wykonania swoje obowiązku podchodzi rzetelnie, do zespołu zaprasza tylko najlepszych. Widzowie zdążyli zauważyć, że nowa jurorka raczej nie przypadła im do gustu. Uważają, że stosunki młodej piosenkarki i kontrowersyjnego artysty są…

Skąd takie przypuszczenia? Przede wszystkim chodzi o kąśliwe uwagi, którymi wymieniają się jurorzy. Oczywiście dzieje się tak ze względu na rywalizację o najbadziej uzdolnionych uczestników. Każdy z trenerów chciałby taka osobę mieć u siebie, dlatego czasem dochodzi do subtelnej wymiany ognia. Jednak po chwili wszystko wraca do normy, sędziowie znów są w dobrym humorze i wracają do pracy.

Lecz niektórzy twierdzą, że stosunki pomiędzy Margaret i Michałem Szpakiem są raczej napięte, również poza programem. Z tymi podejrzeniami postanowiła zmierzyć się nowa jurorka. Wypowiedziała się na temat Michała Szpaka.

Wojna czy pokój?

Ku zdziwieniu wszystkich Margaret zdementowała plotki o rzekomych spięciach pomiędzy nią i Michałem. Ponadto zaznaczyła, że tak samo dobre relacje łączą ją z resztą ekipy. Posunęła się nawet do stwierdzenia, że nawet jeśli walczą o wokalistę, to później ucinają kłótnię i znów się kochają.

Trzeba przyznać, że wyznanie piosenkarki jest niemałym szokiem dla tych, którzy byli przekonani o niezgodzie w szeregach „The Voice of Poland”. Jeśli rzeczywiście tak jest, to z pewnością piątka popularnych muzyków stanowi świetną i prężnie działającą ekipę.

Komentarze