WYPADEK w warszawskim metrze!

Wypadek na stacji metra Rondo ONZ! Pasażer wpadł między peron i wagon!

Na stacji warszawskiego metra Rondo ONZ miał miejsce wypadek. Jeden z pasażerów w trakcie wsiadania wpadł pomiędzy peron i wagon. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie uruchomiono już zastępczą linię autobusową.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje – W związku z zablokowaniem trasy metra M2 na odcinku Rondo ONZ – Rondo Daszyńskiego uruchomiona została zastępcza linia autobusowa relacji Rondo Daszyńskiego – Metro Dworzec Wileński.

Uruchomienie lini związane jest z wypadkiem na stacji Rondo ONZ. Tam jeden z pasażerów wpadł między wagon a peron. Na szczęście doznał niewielkich obrażeń.

Zastępcza linia jeździ na trasie: Rondo Daszyńskiego, Kasprzaka, Prosta, Świętokrzyska, Kopernika, Tamka, most Świętokrzyski, Zamoście, Sokola, Jagiellońska, Al. Solidarności, Targowa, Dworzec Wileński, Targowa, Trasa Świętokrzyska, Sokola, Zamoście, most Świętokrzyski, Tamka, Kopernika, Świętokrzyska, Prosta, Kasprzaka (zawrotka przy al. Prymasa Tysiąclecia).

Jak dodał Zarząd Transportu Miejskiego metro na trasie M2 kursuje w 15 minutowych odstępach. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie przywrócony regularny ruch.

Komentarze