ZAKOŃCZENIE „M jak Miłość”! W ostatnim odcinku zdarzy się coś nieoczekiwanego!

nieoczekiwanego

To już koniec „M jak Miłość”. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Widzowie będą zaskoczeni…

Ostatni odcinek, czyli miłość, zazdrość i seks

Ostatni, 1481 odcinek „M jak Miłość” zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek – 30 grudnia 2019. Co się w nim wydarzy? Widzowie z pewnością nie będą narzekać na brak emocji. Kinga (Katarzyna Cichopek) zacznie „dobierać się” do narzeczonego (Krystian Wieczorek) Magdy (Anna Mucha). Julka (Joanna Kuberska) w końcu zemści się na Pawle (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek) stanie w obronie swojej kobiety, a odrzucony przez ukochaną Łukasz (Jakub Józefowicz) zajmie się mamą… i Julką!

Wieczór panieńsko-kawalerski

W ostatnim odcinku „M jak miłość”, Andrzej i Magda urządzą nietypowy wieczór panieńsko-kawalerski. Podczas imprezy, Magda i Kinga wpadną w oko pewnemu dziennikarzowi, który zaprosi je do programu o seks-mamuśkach. Czy Andrzej i Piotrek będą zadowoleni z jego propozycji?

nieoczekiwanego
Instagram

To nie koniec emoji, ponieważ w ostatnim odcinku, Magda i Kinga będą zaczepiane przez podpitych, lokalnych zboczeńców. Piotrek i Andrzej będą więc musieli stoczyć bój z agresywnymi bandziorami.

Na dodatek, w odcinku tym zobaczymy, jak Kinga przez pomyłkę zacznie przytulać się do Andrzeja. Co ciekawe, Budzyński nie będzie miał nic przeciwko temu!

„W ostatnim w tym roku odcinku „M jak miłość” zobaczymy też, jak Łukasz poświęci swoją miłość do Katii na rzecz opieki nad chorą mamą. Czy piękna postawa Łukasza zmieni nastawienie do niego ciężarnej narzeczonej? Łatwo nie będzie, bo Katia wróci do serialu zupełnie do odmieniona, a u jej bolku pojawi się dawny gruziński narzeczony-ganster… Łukasz też chyba będzie coś przeczuwał, bo zacznie spotykać się coraz częściej z Julką…” – czytamy na Superseriale.se.pl.

To wcale nie koniec

Jak widać, emocje będą naprawdę ogromne! Na szczęście, to wcale nie koniec „M jak Miłość”, tylko ostatni odcinek w tym roku. W przyszłym będziemy mogli zobaczyć kolejne odcinki popularnego serialu.

Źródło: Superseriale.se.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze