Założyła te BUTY na ślub! Nikt nie mógł uwierzyć!

Pewna panna młoda doprowadziła do sporego zdziwienia i braku tolerancji wśród innych ludzi. Wszystko przez buty jakie założyła!

Panna młoda, która brała ślub w Kanadzie założyła na swoje wesele nietypowe buty. Użytkownicy mediów społecznościowych ostro skrytykowali ją za to, że szła ulicą w jasnoniebieskich klapkach marki Crocs. Zdjęcie zostało zrobione przez anonimowego przechodnia, który przyglądał się, jak kobieta z małżonkiem przechodzi przez ulicę.

 

Jedna z kobieta będąca tego świadkiem udostępniła zdjęcie na Facebooku, napisała „Nie sądzę, żeby miała kolejną parę butów.” Inni komentatorzy nie mogli uwierzyć: „Przyglądałem się, czy ktoś trzyma szpilki, ale ich nie widać”.

 

Użytkownicy Facebooka nie mieli litości dla panny młodej: „obrzydliwe” -pisali! Zauważyli też, że kolor crocsów, który wybrała, raczej nie miał szans wtopić się w sukienkę. Pytali, czy nie mogła przynajmniej włożyć obuwia o mniej wyróżniającym się kolorze.

Mimo to znaleźli się też tacy, którzy wykazali się odrobiną wyrozumiałości i nawet ją usprawiedliwili: „zdecydowanie nienawidzę crocsów, ale nie przeszłabym przez całe miasto w szpilkach”. „Może zapomniała swoich szpilek” 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Sięgasz po słodycze, gdy się STRESUJESZ? Psycholog tłumaczy, jak skutecznie pozbyć się OBJADANIA!

 

A Wy co sądzicie o tym, kto jakie dodatki dobiera do swojej sukni ślubnej czy każdego inngo ubioru? Nie ma wątpliwości, że jedni stawiają na wygodę, inni na styl i elegancję. Wszystkich nas jednak łączy to samo, mamy tendencję do oceniania.

 

Źródło:wpkobieta/pixabay

Komentarze