Żary: odnaleziono ciało w lesie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

64

Wstrząsające wydarzenia miały miejsce w województwie lubuskim, gdzie odnaleziono zwłoki młodej kobiety w lesie. Sprawą zajęła się policja, która stara się ustalić tożsamość ofiary. W celu uzyskania pomocy w rozwiązaniu tej tragicznej zagadki, funkcjonariusze opublikowali informacje o tatuażach znalezionych na ciele kobiety.

Odkrycie zwłok miało miejsce 28 sierpnia 2023 roku w obszarze kompleksu leśnego pomiędzy miejscowościami Jasień a Mirkowice. To makabryczne znalezisko rzuca cień tajemnicy nad okolicznościami śmierci młodej kobiety.

Według informacji przekazanych przez policję, zmarła kobieta miała prawdopodobnie między 25 a 35 lat i mierzyła około 155-165 centymetrów wzrostu. Ustalono, że posiadała pewne charakterystyczne cechy, takie jak ubytki w uzębieniu.

Policja podała również, że kobieta była ubrana w czarne krótkie spodenki marki Bershka oraz cienką koszulkę z długim rękawem w tzw. panterkę. Te szczegóły odzieży mogą pomóc w identyfikacji ofiary.

Jednak to tatuaże na ciele kobiety stanowią klucz do rozwiązania tej tajemnicy. Na lewym przedramieniu i ramieniu znaleziono cztery charakterystyczne tatuaże. Jednym z nich jest data urodzenia zapisana rzymskimi cyframi (VIII. VII. MMXVI – czyli 8.7.2016). Pozostałe tatuaże to kwiat róży w towarzystwie rombu i strzałki skierowanej w kierunku nadgarstka, motyw ważki oraz wizerunek lwa w stylu geometrii.

Policja w Lubsku, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, zaapelowała o pomoc obywateli. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu tej młodej kobiety lub wyjaśnieniu okoliczności jej śmierci, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Lubsku pod numerami telefonów 47 79 41 427 lub 661 553 849.

Odnalezienie zwłok w tak dramatycznych okolicznościach to zawsze wydarzenie, które wstrząsa społecznością lokalną i wzbudza emocje w całym kraju. Policja jest zdecydowana dołożyć wszelkich starań, aby rozwiązać tę tajemniczą sprawę i dostarczyć odpowiedzi rodzinie zmarłej oraz społeczności, która żyje w niepewności i smutku.

Zobacz także: Owsiak MIAŻDŻY Ziobrę na Facebooku. Poszło o film Agnieszki Holland…

Komentarze