Zdjęcie WIENIAWY z MAMĄ wywołało falę HEJTU…

Julia Wieniawa i jej matka wywołały ogromny hejt. Magazyn Gala opublikował ich zdjęcie z 21 urodzin artystki, na którym całują się. Tych urodzin z pewnością szybko nie zapomną.

Julia Wieniawa w poniedziałek, tuż przed Wigilią skończyła 21-lat. Artystka obchodziła w weekend swoje urodziny. Jej matka i ona zostały przyłapane na dawaniu sobie buziaka. To zachowanie nie spodobało się fanom młodej aktorki. Internauci uznali to za obleśne i doszukiwali się nieetycznego oraz niemoralnego podłoża fotografii. Wylała się fala hejtu.

Ostatnio Julka Wieniawa z mamą wspólnie pozowały dla magazynu Gala. To samo czasopismo udostępniło ich wspólne zdjęcie na którym dają sobie zwykłego buziaka. Pod postem mogliśmy zauważyć wiele komentarzy od zniesmaczonych fanów. Zarzucano im brak dobrego wychowania i taktu oraz bezmyślność.

https://www.instagram.com/p/B6V2TKKlLFd/?utm_source=ig_embed

21 urodziny Julii Wieniawy z pewnością przejdą do historii polskiego show biznesu. Ciekawe dlaczego młoda aktorka pozwoliła sobie na tak kontrowersyjne ujęcie? Czy sądzicie, że dziewczyny przesadziły? Jakie konsekwencje poniesie Wieniawa i czy ten niewinny buziak z mamusią zniszczy jej karierę?

Komentarze