Zenek Martyniuk NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. Fani modlą się o niego…

Od pewnego czasu zainteresowanie Zenkiem Martyniukiem systematycznie wzrastało. Nie chodziło jednak o jego muzykę, lecz o życie prywatne.

Tabloidy nieustannie pisały o synu muzyka. Zarówno Zenek, jak i Daniel nie mogli opędzić się od wścibskich paparazzich, którzy doszukiwali się sensacji. A tych również nie brakowało, zwłaszcza, gdy małżeństwo Eweliny i Daniela wisiało na włosku. Później były wzajemne oskarżenia, groźby, walka o maleńką córkę… Natomiast lider grupy Akcent zupełnie nie mógł skupić się na koncertowaniu. Jego codzienną rutyną stały się wywiady, w których próbował tłumaczyć wybryki syna i bronić dobrego imienia rodziny. Choć artysta nie dał tego po sobie poznać, to ostatnie miesiące wykończyły go na tyle, że fani ogłosili piękną inicjatywę. 

Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny” – informuje Artur Wróbel. 

Jak widać, gorliwa modlitwa wielbicieli Zenka nie idzie na marne. Syn nie popada już w konflikty z prawem, pogodził się z żoną. Natomiast sam wokalista ma teraz dużo powodów do radości. Już niedługo do kin wejdzie pierwszy film o życiu i twórczości lidera zespołu Akcent. Zenon Martyniuk jest tym faktem niesamowicie wzruszony i z całych sił stara się pomóc producentom. 

Komentarze