Zenek Martyniuk podzielił się radosną nowiną! Z niecierpliwością oczekuje na…

W życiu Zenka Martyniuka ostatnio wiele się dzieje. Wprawdzie piosenkarz nadal jest bardzo popularny, na jego koncertach bawią się tłumy, ale z drugiej strony nie brakowało kłopotów. Wokalista martwił się przede wszystkim o syna, który miał problemy z prawem i jeszcze większe problemy w małżeństwie. Po wielu burzliwych rozstaniach i powrotach przyszedł upragniony spokój. Stanęło na tym, że rozwodu nie będzie, Daniel z Eweliną pracują nad swoimi relacjami, zaś Zenek z żoną Danutą odetchnęli z ulgą. Niedawno artysta podzielił się ze swoimi fanami bardzo radosną informacją. Okazuje się, że początek przyszłego roku będzie dla niego bardzo ważny. Już w lutym Zenon Martyniuk doczeka się…

… premiery filmu opowiadającego o jego życiu i twórczości. Artysta potwierdził, że Telewizja Polska pracuje nad ekranizacją jego biografii. Fani zasiądą na kinowych salach już 14 lutego 2020 roku! Warto zatem już teraz zaplanować walentynkową randkę, zwłaszcza, jeśli nie wiemy zbyt wiele o drodze Zenka do sławy. 

Martyniuk wypowiedział się również na temat trwających obecnie prac nad produkcją. 

„Jestem zadowolony z castingu. Zarówno Krzysztof Czeczot, jak i Kuba Zając super pasują do tego filmu. Aktorka, która wciela się w moją żonę Danusię, też bardzo fajnie dobrana ” – mówi zadowolony piosenkarz. 

Zenon Martyniuk wspiera ciepłymi słowami twórców i nie szczędzi im pochwał. Jest bardzo pozytywnie zaskoczony tym, że prace nad filmem idą tak sprawnie. Ponadto nie ukrywa, że stara się angażować w przygotowania. 

„Staram się zaglądać na plan zdjęciowy od czasu do czasu. Wiadomo, że nie zawsze obowiązki na to pozwalają, ale czasami mi się to udaje „

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na premierę. Mamy przeczucie, że ten film podbije serca Polaków, a bilety wyprzedadzą się w zawrotnym tempie.

Komentarze